Kurulduğu günden bu yana başarıdan başarıya koşarak ününü uluslararası düzeyde duyuran Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, birçok ödül kazanmayı da başararak performansını taçlandırdı. Orkestra gerçekleştirdiği uluslararası ve Türkiye çapında konserlerin ardından yine çok özel bir konser vermeye hazırlanıyor. Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası 18 Kasım Cumartesi tarihinde Atatürk ve Cumhuriyet konseri ile izleyici karşısına çıkacak. Anlamlı konserin şefliğini Ramazan Albayrak, anlatıcılığını ise Emre Basalak üstleniyor.


Emre Basalak konserle ilgili ;
“Bu çocukları başladıkları ilk günden beri büyük bir hayranlıkla dinliyor ve izliyordum…şimdi onlarla birlikte , hem de böyle anlamlı bir konserle sahneye çıkmak çok onur verici” dedi.
Bilet satışından elde edilecek gelirin yine İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası yararına kullanılacağı konser, Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde saat 20.00’de gerçekleşecek. Konserin biletlerine ise “biletinial.com” internet sitesinden ulaşılabilecek.